Servis

“Yenilikçi servis anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti.”

Gerek duyduğunuzda hemen ulaşabileceğiniz nitelikli bir servis adresinin sizi beklediğini bilmek, kuşkusuz trafikte keyifle yol almanın en önemli koşullarından biridir. Sertifikalı, uzman teknik personelimiz, sürekli eğitimlerle bilgilerini yenilerken Mercedes-Benz markalı, binek ve hafif ticari araçlarınızın tüm bakım ve onarım hizmetlerini titizlikle gerçekleştirir. Şikâyet bildirimleriniz ve bakım talepleriniz doğrultusunda öncelikle gerekli kontroller yapılır ve tüm sorunlar tespit edilir. Aksoy Otomotiv, müşterileri için öncelikle orijinal yedek parça kullanmanın önemini vurgular. Çözüm süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi vermek de, hizmet anlayışımızın ayrılmaz parçasıdır. Servisimiz, son kontrollerin gerçekleştirilmesi, sonuçların onaylanması ve aracın teslim edilmesi ile tamamlanır. Aksoy Otomotiv kaliteyi önde tutan, yenilikçi bir teknolojik donanımla hizmet vermeyi esas alır. Ürün seçimlerinde çevreci duyarlılığa sahiptir. Müşteri memnuniyeti, Aksoy Otomotiv olarak temel ilkemizdir.

Hasar Servisi

Kaporta, boya, tampon ve iç döşeme onarımlarını kapsayan mini onarım hizmeti ile aracınızın ilk günkü orjinalliğini koruyun.

Mercedes-Benz özel tamir metotları ve ekipmanları ile aracınız üzerindeki çizikler, küçük çaplı göçükler, vuruklar, ezikler, delikler vs hızlı ekonomik bir şekilde tamir edilir.

Acil Servis | 444 39 03
Parça Yetkili Servis, OTC
Yardım Merkezi
Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım: Çizgi Reklam